Street boulder contest 2023

Po úspěšném loňském ročníku se i letos uskuteční očekávaný Street boulder contest ve východočeském městě Ústí nad Orlicí. Těšit se na něj můžete už v sobotu 10.6.2023.

Čeká vás závod v urban boulderingu probíhající v ulicích města na místech, kde si lezec nemá šanci běžně zalézt. Podobně jako v minulém ročníku, i letos pro vás máme připravené možnosti lezení na různých betonových prvcích a kamenných opěrných zdech. Novinkou bude lezení po betonových pilířích a mostní konstrukci železničního viaduktu, opěrných zdech náplavky, částech starých budov a opuštěné textilní továrny. Program bude doplněn o možnost vyzkoušení různých silových tréninkových pomůcek z dílny Shybuj.cz a slackline na rozhýbání a trénink stability.

Závodit se bude ve 3 věkových kategoriích rozdělených na dámy, pány, holky a kluky.
Zúčastnit se může kdokoliv ve věkovém rozmezí od 6 do 99 let.

Po celý den bude k dispozici občerstvení. Pro přespolní je k dispozici nedaleký kemp s horolezeckou stěnou a cvičnou ferratou, ve kterém se v loňském roce uskutečnilo finále závodu. Po závodě vás srdečně zveme na hudební koncerty na nedaleké náměstí, co by kamenem dohodil od letos připravovaného finále.

Předregistrace bude spuštěna od 5.5.2023. Průběžné informace, odtajňování lokalit a představení partnerů můžete sledovat na FB stránce závodu a Instagramu streetbouldercontest.

Registrace do závodu na www.streetboulder.cz

HO DUHA UO